Pierwsze 3 punkty w domu

Po bardzo trudnym meczu MLKS Motor Lubawa wygrywa na swoim terenie. Zawsze stadion Łazienkowski był naszą twierdzą. Teraz ,aż do trzeciego domowego meczu musieliśmy czekać na zwycięstwo. Ale było warto. Trzy punkty w doliczonym czasie gry naszej drużynie zapewnił Łukasz Goździejewski.

Mecz od początku był pod dyktando zawodników trenera Krzysztofa Malinowskiego, lecz goście z Ełku bardzo dobrze ograniczali zapędy naszej drużyny. Próbowaliśmy rozgrywać piłkę środkiem pola, z bocznych stref, jednak nic nie przynosiło efektu. Gdy wszystkim na stadionie wydawało się , że mecz zakończy się podziałem punktów cudowne dośrodkowanie naszego wychowanka Mateusza Złotowskiego jeszcze piękniejszym strzałem zakończył popularny GOŹDZIEJ.

Zwycięstwo umocniło nas na trzecim miejscu w tabeli, a przy porażach Zatoki Braniewo i Mrągowii Mrągowo zbliżył naszą drużynę do tych zespołów. Teraz czeka nas kolejny maraton z piłką nożną i naszym zaspołem.

Już w sobotę(05.09. godz.16.00) nasz zespół wyjeżdża na ciężki teren do Giżycka, w środę(09.09.godz.16.00)na własnym stadionie w ramach wojewódzkiego pucharu Polski zmierzy się z sąsiadem zza miedzy Jeziorakiem Iława, a za kolejne trzy dni(12.09.godz.16.00) będzie podejmować na stadionie Łazienkowskim bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie Mrągowię Mrągowo, do której przed sezonem odszedł z Lubawy Junior Bah.

Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie w meczu w Giżycku, jak również na naszym stadionie.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.